Gemert JO15-2

Laatste nieuws

Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op:
Maandag 10 april 2017 om 10:00 uur

Programma deze week

Trainingen: Aanvang: Aanwezig:
Dinsdag ( 11 april )  18:30 uur 18:15 uur
Donderdag ( 13 april ) 18:30 uur 18:15 uur

 

Zaterdag 15 april: Aanvang: Aanwezig:
Rhode JO15-1 – Gemert JO15-2 12:45 uur 11:15 uur
Vervoer: Thijn, Max, Cas, Tijmen
Was: Cas

Programma volgende week

Trainingen: Aanvang: Aanwezig:
Dinsdag ( 18 april )  18:30 uur 18:15 uur
Donderdag ( 20 april )  18:30 uur 18:15 uur

 

Zaterdag 22 april: Aanvang: Aanwezig:
Geen programma –:– uur –:– uur
Vervoer: N.v.t.
Was: N.v.t.

Toernooien

Zondag 14 mei
V.V. DBS
Sportpark ‘Meerhoven’
Het Schaapsdijk 109 in Eindhoven
Vervoer: Gijs, Dylan, Bas, Senne
Was: Gijs
Dit toernooi start in de ochtend (zondags).

Zaterdag 20 mei
S.V. AVANTI’31
Sportpark ‘De Molenheide’
Avantilaan 2 in Schijndel
Vervoer: Tijmen, Milan, Mara, Daan
Was: Tijmen
Dit toernooi vindt plaats in de middag.

Mediaplatform

Alle wedstrijdverslagen worden geplaatst op onze Facebookpagina: Gemert JO15-2. Ook foto’s, video’s, opstellingen en scoreverloop zijn op onze Facebookpagina terug te vinden.

De Facebookpagina is ook te bezoeken zonder Facebook-account.

Wil je de verslagen en overige posts van de Facebook Teamsite direct op je tijdlijn? Klik op ‘Vind ik leuk’!

Volg ons daarnaast ook op Twitter:

Vanaf dit seizoen zijn we ook actief op Instagram:

Instagram

Programma & Uitslagen  2016 – 2017

26-05-2016 Gemert JO15-2 – Boekel Sport JO15-1 V 7 – 1 (3 – 0)
31-05-2016 Gemert JO15-2 – Margriet JO14-1 V 3 – 1 (2 – 0)
08-06-2016 Gemert JO15-2 – Venray JO15-2 V 5 – 0 (2 – 0)
29-08-2016 HVCH JO15-1 – Gemert JO15-2 B 8 – 0 (5 – 0)
03-09-2016 Boekel Sport JO15-1 – Gemert JO15-2 C 2 – 1 (1 – 1)
10-09-2016 Gemert JO15-2 – Heeswijk JO15-1 C 7 – 2 (4 – 1)
17-09-2016 Prinses Irene JO15-1 – Gemert JO15-2 C 0 – 4 (0 – 0)
24-09-2016 Gemert JO15-2 – Schijndel/DE WIT JO15-2 C 4 – 2 (1 – 2)
01-10-2016 MULO JO15-1 – Gemert JO15-2 C 2 – 4 (2 – 0)
08-10-2016 Gemert JO15-2 – Blauw Geel’38 JO15-2 C 0 – 4 (0 – 0)
15-10-2016 WEC JO15-1 – Gemert JO15-2 C 1 – 4 (1 – 1)
22-10-2016 Gemert JO15-2 – Avesteyn JO15-1 B 6 – 0 (2 – 0)
29-10-2016 Gemert JO15-2 – Avesteyn JO15-1 C 5 – 0 (3 – 0)
05-11-2016 DVG JO15-1 – Gemert JO15-2 C 1 – 1 (0 – 0)
12-11-2016 Erp JO15-1 – Gemert JO15-2 C 6 – 3 (3 – 2)
19-11-2016 Gemert JO15-2 – Nooit Gedacht JO15-1 B 3 – 3 (2 – 1)
26-11-2016 Gemert JO15-2 – Rhode JO15-1 C 2 – 1 (1 – 0)
03-12-2016 Gemert JO15-2 – Boekel Sport JO15-1 C 2 – 0 (0 – 0)
10-12-2016 Heeswijk Jo15-1 – Gemert JO15-2 C 1 – 5 (0 – 3)
17-12-2016 Geen programma (zaalvoetbal)
24-12-2016 Geen programma (winterstop)
31-12-2016 Geen programma (winterstop)
07-01-2017 Geen programma (winterstop)
14-01-2017 Geen programma
21-01-2017 Geen programma
28-01-2017 Gemert JO15-2 – Boekel Sport JO15-1 V 9 – 0 (4 – 0)
02-02-2017 Margriet JO14-1 – Gemert JO15-2 V 0 – 8 (0 – 4)
04-02-2017 Venlosche Boys JO14-1 – Gemert JO15-2 V 1 – 7 (0 – 2)
08-02-2017 Juliana Mill JO15-1 – Gemert JO15-2 V Afg. Afg.
11-02-2017 Gemert JO15-2 – Prinses Irene JO15-1 C Afg. Afg.
18-02-2017 Schijndel/DE WIT Jo15-2 – Gemert JO15-2 C 1 – 3 (1 – 1)
21-02-2017 Juliana Mill JO15-1 – Gemert JO15-2 V 2 – 1 (0 – 0)
25-02-2017 Geen programma (Carnaval)  
04-03-2017 Gemert JO15-2 – Prinses Irene JO15-1 C 4 – 1 (2 – 0)
11-03-2017 Gemert JO15-2 – DVG JO15-1 C 2 – 1 (1 – 1)
18-03-2017 Blauw Geel’38 D2 – Gemert JO15-2 3 – 0 (2 – 0)
25-03-2017 Gemert JO15-2 – MULO JO15-1 4 – 3 (2 – 1)
01-04-2017 Avesteyn Jo15-1 – Gemert JO15-2 C 0 – 1 (0 – 0)
08-04-2017 Gemert JO15-2 – WEC JO15-1 C 6 – 3 (3 – 3)
15-04-2017 Rhode JO15-1 – Gemert JO15-2 C
22-04-2017 Beker / inhaal /vriendschappelijk – 
29-04-2017 Beker / inhaal / vriendschappelijk
06-05-2017 Gemert JO15-2 – Erp JO15-1
 14-05-2017 Toernooi v.v. DBS (Eindhoven)
20-05-2017 Toernooi s.v. Avanti’31 (Schijndel)

 

Twitter

Stand

Club Wed W G V Pnt + -
1 Rhode JO15-1G 20 17 0 3 51 86 14
2 DVG JO15-1 20 16 3 1 51 56 10
3 Gemert JO15-2 20 15 1 4 46 62 34
4 Erp JO15-1 20 11 2 7 35 62 46
5 Boekel Sport JO15-1 20 10 3 7 33 48 34
6 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 19 9 4 6 31 45 37
7 Prinses Irene JO15-1 20 9 2 9 29 41 38
8 MULO JO15-1 19 6 5 8 23 44 52
9 WEC JO15-1 20 5 4 11 19 40 73
10 Avesteyn JO15-1 20 2 2 16 8 20 58
11 Heeswijk JO15-1 20 2 2 16 8 17 81
12 Schijndel/DE WIT JO15-2 20 1 4 15 7 23 67

Uitslagen en programma

Bekijk hier de uitslagen en het programma

Spelers

1. Sven van der Maat
2. Tijmen van de Broek
3. Senne van de Kerkhof
4. Max Verhagen
5. Mara Kanters
6. Milan Florack
7. T-Shawn Illidge
8. Bart Verstappen
9. Thijn van den Heuvel
10. Bas van Schijndel
11. Cas van Asseldonk
12. Dylan van Diepen
13. Sam Heesakkers
14. Daan Coolen
15. Gijs Hellings

Trainer(s)

Hoofdtrainer:
Jannick Brugmans

Assistent:
Freek van Berlo

Leider:
Rudy Bekkers

Sponsor(en)

Wedstrijdshirts:
Bouwservice Meulenbroek

Trainingspakken:
Steigerhout Mark Vermeulen
&
Inter Quality
Interieur & Projectstoffering

Tassen:
Bouwbedrijf Mark Vermeulen

Trainingen

Dinsdag:
18:30 - 20:00 uur
Aanwezig: 18:15 uur

Donderdag:
18:30 - 20:00 uur
Aanwezig: 18:15 uur
Terug naar boven