Gemert JO13-3

Laatste nieuws

Deze pagina is het laatst bijgewerkt op:
woensdag 07-06-2017 om 11:56 uur
LET OP: Deze pagina wordt na 1-7-2017 opgeschoond !!


Mededelingen

Het voetbalseizoen 2016-2017 is ten einde.
Iedereen die JO13-3 een warm hart heeft toegedragen,
BEDANKT !!

TOERNOOIEN
Datum Waar Aanvang
27-05-2017 Gemert Als 2e geëindigd
04-06-2017 Stiphout Als 4e geëindigd

Bekerwedstrijden

10-09-2016 Gemert JO13-3 – Sparta’25 JO13-3 6-1
17-09-2016 ASV’33 JO13-1 – Gemert JO13-3 4-0
01-11-2016 ELI JO13-1 – Gemert JO13-3 0-11

Competitiewedstrijden

VOORJAARS-COMPETITIE
Datum Wedstrijd Uitslag
21-01-2017 Mierlo Hout JO13-3 – Gemert JO13-3
Afgelast
04-02-2017 Handel JO13-1G – Gemert JO13-3 2-7
11-02-2017 Gemert JO13-3– Schijndel JO13-3G Afgelast
18-02-2017 Blauw Geel’38 JO13-3 – Gemert JO13-3 2-0
04-03-2017 Mierlo Hout JO13-3 – Gemert JO13-3 2-4
11-03-2017 Gemert JO13-3 – Rhode JO13-4 0-2
18-03-2017 Avanti’31 JO13-2 – Gemert JO13-3 3-5
25-03-2017 Mifano JO13-3 – Gemert JO13-3 3-2
01-04-2017 Gemert JO13-3 – Elsend./Fid. JO13-1 11-0
08-04-2017 Boekel Sport JO13-2G – Gemert JO13-3 2-4
15-04-2017 Gemert JO13-3 – Ollandia JO13-1G 2-3
22-04-2017 Gemert JO13-3– Schijndel JO13-3G 1-1
06-05-2017 Gemert JO13-3 – Sparta’25 JO13-3 8-3
Als 6e geëindigd in de voorjaarscompetitie

 

NAJAARS-COMPETITIE
Datum Wedstrijd Uitslag
24-09-2016 Erp JO13-2 – Gemert JO13-3 2-6
01-10-2016 Gemert JO13-3 – Boekel Sport JO13-2G 0-1
15-10-2016 Gemert JO13-3 – FC De Rakt JO13-2 0-7
05-11-2016 Gemert JO13-3 – UDI’19/Beter Bed JO13-4 7-0
12-11-2016 Odiliapeel/Braks JO13-1 – Gemert JO13-3 3-5
VRS Boekel Sport JO13-2G – Gemert JO13-3 2-1
26-11-2016 Gemert JO13-3 – SJO/VITA JO13-2 5-0
03-12-2016 Gemert JO13-3 – Handel JO13-1G 11-2
Als 2e geëindigd in de najaarscompetitie

Algemene informatie

Algemeen contactpersoon (afmelden trainingen/wedstrijden, beheer Whatsapp-groep, contacten met coördinator, etc.):
Frank Kesseler, tel: 06-30620637, E-mail: frank.kesseler@outlook.com

Basisafspraken:

  • Afmelden voor trainingen uiterlijk om 16:00 uur op de dag van de training bij Frank (via Whatsapp, SMS, mail, telefonisch)
  • Afmelden voor een wedstrijd uiterlijk om 18:00 uur op de dag voorafgaand aan de wedstrijd (via Whatsapp, SMS, mail, telefonisch)
  • Bij uitwedstrijden uiterlijk 5 minuten vóór vertrektijd verzamelen.
  • Bij thuiswedstrijden 45 minuten vóór aanvang van de wedstrijd aanwezig zijn in de kleedkamer
  • Bij wedstrijden zeker een half uur vóór aanvang van de wedstrijd op het veld staan voor de warming-up
  • Na de wedstrijd en het douchen, het kleedlokaal netjes achterlaten!

Stand

Club Wed W G V Pnt + -
1 Mifano JO13-3 11 11 0 0 33 67 15
2 Ollandia JO13-1G 11 9 0 2 27 41 16
3 Schijndel/De Wit JO13-3G 11 7 1 3 22 37 27
4 Blauw Geel'38 JO13-3 10 7 0 3 21 31 11
5 Avanti'31 JO13-2 11 7 0 4 21 39 28
6 Gemert JO13-3 11 6 1 4 19 44 23
7 Mierlo Hout JO13-3 11 4 1 6 13 31 27
8 Boekel Sport JO13-2G 10 3 2 5 11 27 29
9 Rhode JO13-4 11 3 1 7 10 18 21
10 Sparta'25 JO13-3 11 2 2 7 8 17 41
11 Handel JO13-1G 11 1 1 9 4 13 72
12 ST Elsendorp/Fiducia JO13-1 11 0 1 10 1 11 66

Uitslagen en programma

Bekijk hier de uitslagen en het programma

Spelers

Diego Biemans
Ryan Bierman
Karol Chrzan
Mees van Dommelen
Bram van Haaster
Ivo Kesseler
Jochem Leenders (A)
Roy Opheij
Suus Rooijendijk
Thom Schultz
Gijs Smits
Tristan Tünnissen
Joey Vereijken (K)
Siem vd Wijngaard
Ties van der Zanden

Trainer(s)

Richard, Eric (dinsdag)
Haiko, Arnaud (vrijdag)
Leiders: Richard, Eric
Grensrechter: Mark

Sponsor(en)

IDG Interieurbouw

Trainingen

Dinsdag: 17:45 uur - 18:45 uur
Vrijdag: 18:45 uur - 20:00 uur
Terug naar boven