Gemert JO13-1

Laatste nieuws

Seizoen 2016-2017

Rij schema

Datum Uit naar Rij schema
15-10-2016 Fortuna Sittard Koen, Elias, Teun, Daan H.
05-11-2016 Blauw Geel Bilel, Max, Marijn, Daan B.
26-11-2016 Oss”20 Davlin, Milan, Tijs, Floris
10-12-2016 Nuenen Daan S., Duane, Koen, Elias
04-02-2017 JVC Teun, Daan H. Bilel, Max
11-02-2017 Helden Marijn, Daan B., Davlin, Milan
18-03-2017 Una Tijs, Floris, Daan S.,Duane
01-04-2016 Udi”19 Koen, Elias, Teun, Daan H.
22-04-2016 Roda JC Bilel, Max, Marijn, Daan B.
06-05-2017 Schijndel Davlin, Milan, Tijs, Floris

Was schema

Datum Wedstrijd Wassen
01-10-2016 VVV Venlo JO12-1 – Gemert Bilel
08-10-2016 Gemert – Una Davlin
15-10-2016 Fortuna Sittard – Gemert Teun
29-10-2016 Gemert – Udi”19 Milan
05-11-2016 Blauw Geel”38 – Gemert Max
12-11-2016 Gemert – Roda JC Tijs
26-11-2016 OSS”20 – Gemert Duane
03-12-2016 Gemert – Schijndel Daan B.
10-12-2016 Nuenen – Gemert Marijn
Winterstop
04-02-2017 JVC – Gemert Daan H.
11-02-2017 Helden – Gemert Daan S.
18-02-2017 Gemert – Achilles”29 Koen
11-03-2017 Gemert – Blauw Geel Elias
18-03-2017 Una – Gemert Floris
25-03-2017 Gemert – VVV Venlo Bilel
01-04-2017 Udi’19 – Gemert Davlin
08-04-2017 Gemert – Fortuna Sittard Teun
22-04-2017 Roda JC – Gemert Milan
29-04-2017 Gemert – Oss”20 Max
06-05-2017 Schijndel – Gemert Tijs
13-05-2017 Gemert – Nuenen Duane

 

Beker Programma:

Zwaluwen jeugdbeker onder 13 poule, groep 1 08

20-08-2016 Achilles”29 – Gemert

24-08-2016 SML – Achilles”29

27-08-2016 Gemert – SML

Programma seizoen 2016-2017:

(A-cat) 2e Divisie C

  • 10-09-2016 Gemert – JVC (4-0)
  • 17-09-2016 Gemert – Helden (6-0)
  • 24-09-2016 Achilles – Gemert (1-2)
  • 01-10-2016 VVV Venlo JO12-1 – Gemert
  • 08-10-2016 Gemert – Una
  • 15-10-2016 Fortuna Sittard – Gemert
  • 29-10-2016 Gemert – Udi”19
  • 05-11-2016 Blauw Geel”38 – Gemert
  • 12-11-2016 Gemert – Roda JC
  • 26-11-2016 OSS”20 – Gemert
  • 03-12-2016 Gemert – Schijndel
  • 10-12-2016 Nuenen – Gemert
  • Winterstop
  • 04-02-2017 JVC – Gemert
  • 11-02-2017 Helden – Gemert
  • 18-02-2017 Gemert – Achilles”29
  • 11-03-2017 Gemert – Blauw Geel
  • 18-03-2017 Una – Gemert
  • 25-03-2017 Gemert – VVV Venlo
  • 01-04-2017 Udi”19 – Gemert
  • 08-04-2017 Gemert – Fortuna Sittard
  • 22-04-2017 Roda JC – Gemert
  • 29-04-2017 Gemert – Oss”20
  • 06-05-2017 Schijndel – Gemert
  • 13-05-2017 Gemert – Nuenen

Stand

Club Wed W G V Pnt + -
1 Achilles"29 0 0 0 0 0 0 0
2 Blauw Geel "38 0 0 0 0 0 0 0
3 Fortuna Sittard 0 0 0 0 0 0 0
4 Gemert 0 0 0 0 0 0 0
5 Helden 0 0 0 0 0 0 0
6 JVC Cuijk 0 0 0 0 0 0 0
7 Nuenen 0 0 0 0 0 0 0
8 Oss"20 0 0 0 0 0 0 0
9 Roda JC 0 0 0 0 0 0 0
10 Schijndel/De Wit 0 0 0 0 0 0 0
11 Udi"19/Beter Bed 0 0 0 0 0 0 0
12 Una 0 0 0 0 0 0 0
13 VVV Venlo JO12-1 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagen en programma

Bekijk hier de uitslagen en het programma

Spelers

Koen vd Tillaart
Floris van Hout
Elias En-neg
Daan Sneijders
Bilel Ben Rouba
Teun vd Wijst
Max Crommentuijn
Daan Hellings
Duane van Lieshout
Marijn Poulissen
Daan Braat
Davlin de Winter
Milan Smits
Tijs Janssen

Trainer(s)

Thijs Fonken
Carlo Crommentuijn
Nino Croymans
Lex Vereijken
Mart Smulders (grensrechter)

Sponsor(en)

Hoekx en Derissen
Van Helvoort Registermakelaars in Assurantiën BV

Trainingen

Maandag 18:30 uur, aanwezig 18:15 uur
Woensdag 18:30 uur, aanwezig 18:15 uur
Donderdag 18:30 uur, aanwezig 18:15 uur
Terug naar boven