Toernooien

 

 

 

09.30

Team Datum Toernooi Aanvang toernooi
JO19-1 Geen
JO19-2 Geen
JO19-3 Geen
JO19-4 Geen
JO17-1 Geen
JO17-2 Geen
JO17-3 2 juni Venhorst 18.30
JO17-4 25 mei FC Eindhoven 10.00
JO17-5 26 mei WEC Wijbosch 18.30
MO17-1 25 mei SV Budel 10.30
MO17-1 17 juni RKSV Nuenen 09.30
JO15-1 Geen
JO15-2 14 mei DBS ochtend
JO15-2 20 mei Avanti Schijndel 13.30
JO15-3 27/28 mei Aviko Cuijk
JO15-3 21 mei FC Eindhoven 10.00
JO15-4 21 mei Sparta 25 13.15
JO15-4 28 mei Best Vooruit 13.30
JO15-5 13 mei SVSH 13.15
JO15-5 20 mei Boerdonk 13:30
JO15-6 27 mei VVGemert 13.30
JO15-6 3 juni NWC Asten 10.00
JO15-7 27 mei VVGemert 13.30
JO15-7 21 mei Blauw/Geel 13.00
MO15-1 21 mei Volkel 10:00
MO15-1 Geen
JO13-1 17 april DTS Ede 08:45
JO13-1 25 mei Schijndel (Van Kessel) 09.30
JO13-2 27 mei VVGemert 08.30
JO13-2 5 juni Mifano 10.00
JO13-3 27 mei VVGemert 08.30
JO13-3 4 juni Stiphout 13.00
JO13-4 13 mei VVHedel 09.30
JO13-4 27 mei Maliskamp Rosmalen 10.00
JO13-5 3 juni WEC Wijbosch 12:00
JO13-5 21 mei Sparta 25 09.15
JO13-6 21 mei Blauw/Geel Veghel 09.00
JO13-6 5 juni NWC Asten 09.30
JO13-7 21 mei Blauw/Geel Veghel 09.00
JO13-7 4 juni RKVV Wilhelmina 09.30
MO13-1 20 mei Blauw/Geel Veghel geannuleerd
JO11-1 17 april Fortissimo Ede 09:30
JO11-1 20 mei Avanti Schijndel 09.00
JO11-2 13 mei Voorshoven 10:00
JO11-2 3 juni VVGemert 08.30
JO11-3 28 mei SV Lierop 14.00
JO11-3 3 juni VVGemert 08.30
JO11-4 20 mei Sparta 25 13.45
JO11-4 4 juni MVC De Mortel 09.30
JO11-5 13 mei Boerdonk 13:30
JO11-5 3 juni Blauw/Geel Veghel 08.50
JO11-6 3 juni VVGemert 08.30
JO11-6 10 juni RKSV Mierlo Hout 10.00
JO11-7 14 mei RKVV Wilhelmina 09.30
JO11-7

JO11-7

20 mei

3 juni

Avanti Schijndel

VVGemert

09.00

08.30

JO11-8 21 mei ASV Aarle Rixtel 10.00
JO11-8 27 mei WEC Wijbosch 09.00
JO11-9 21 mei ZSV Zeilberg 09:30
JO11-9 3 juni Venhorst 09.00
JO10-1 21 mei Brandevoort 09:30
JO10-1 3 juni VVGemert 08.30
JO10-2 20 mei Mifano 10.00
JO10-2 4 juni Stiphout 08.30
JO09-1 15/16 april KSK Steenbrugge
JO09-1 27 mei Avanti Schijndel 09.00
JO09-2 21 mei Mifano 10.00
JO09-2 3 juni VVGemert 13.30
JO09-3 20 mei Sparta 25 08.45
JO09-3 3 juni VVGemert 13.30
JO09-4 21 mei SV Lierop 10.00
JO09-4 3 juni Stiphout 13.00
JO09-5 13 mei Boerdonk 09:00
JO09-5 4 juni Blauw/Geel Veghel 08.50
JO09-6 21 mei ZSV Zeilberg 14.00
JO09-6 3 juni VVGemert 13.30
JO09-7 20 mei Sparta 25 08.45
JO09-7 3 juni VVGemert 13.30
JO09-8 21 mei SV Lierop 10.00
JO09-8

JO09-8

3 juni

3 juni

RKSV Mierlo Hout

VVGemert

geannuleerd

13.30 (nieuw)

JO08-1 13 mei RKSV Schijndel 13:00
JO08-1 4 juni MVC De Mortel 09.30
Mini-F 28 mei PSV Mini Masters
Mini-F 3 juni Best Vooruit (1 team 4×4) 09.30
Mini-F 4 juni MVC de Mortel (2 teams 4×4) 09.30
Mini-F 5 juni NWC Asten (2 teams 4×4/5×5) 10.00
Mini-F 11 juni UDI (2 teams 4×4) 09.30
Duvelkes 20 mei Boskant (2 teams 5×5) 10.00
Duvelkes 20 mei Sparta 25 (4 teams 4×4) ochtend
Duvelkes 3 juni Best Vooruit (1 team 4×4) 09.30

#VVGEMERT

Terug naar boven