Organisatie

Hoofdbestuur

Voorzitter Carlo Hazenveld
06 50280677
c.hazenveld@hotmail.com
Bestuurslid Frank van den Heuvel
0492-368609 06 20406125
heuvelvandenfrank@hotmail.com
Bestuurslid Carlo van Horik
0492-364376 06 46030885
carlovanhorik50@hotmail.com
Bestuurslid Eric Kanters
06 37466985
erickanters@upcmail.nl

Teamleiders

Accommodatiebeheer Mary Verbrugge
06-53506208
accommodatiebeheer@vvgemert.nl
Financiën / penningmeester Frans van der Heijden
0492 847455
financien@vvgemert.nl
Verenigingszaken / secretaris Marjorieke Raijmakers
0492-361726 06-51006359
verenigingszaken@vvgemert.nl
Wedstrijdzaken algemeen Willy Cornelissen
0492-362750 06-40221049
wedstrijdzaken@vvgemert.nl
Jeugdzaken Wilbert Veldman
06-20266154
Jeugdzaken@vvgemert.nl
Sponsoring Henk Martens 
06-29843092
sponsoring@vvgemert.nl

Belangrijke contacten:

Technische Commissie
(sollicitaties/info
vacatures A-selectie)
Anthony Geurts
06 10342898
antgeurts@gmail.com
Wedstrijdzaken Senioren Henk vd Velden
0492-363600 06-28081969
henkvdvelden1@hotmail.com
Hoofd Jeugdopleiding Toine Ketelaars
0492-365732 06-13310318
toineketelaars@online.nl
Coördinator F-jeugd Helma vd Boomen
0492-365892 06-24195886
coordinator-ef@vvgemert.nl
Coördinator E-jeugd Mirjam Sanders
06-27270931
coordinator-ef@vvgemert.nl
Coördinator D- en C-jeugd Mark Roijackers
06-18958462
coordinator-cd@vvgemert.nl
Coördinator B- en A-jeugd Jels Berkers
06-15363538
coordinator-ab@vvgemert.nl
Coördinator keepers Wiljan Croymans
0492-365952
Afgelastingen zaterdag Wim Dekker
06-21655213
Dames 1 Jels Berkers
06-15363538
jelsjels@hotmail.com
Dames 2 Koos Sterken
06 40920044
koos.sterken@chello.nl
Meisjesvoetbal Koos Sterken
06 40920044
koos.sterken66@gmail.com
G-Voetbal Janine Rechters
0492-367188 of 06 11056147
jvdijck@kpnmail.nl
Veteranen Jan Mennen
0492-364203 06-12272509
j.mennen2@upcmail.nl
Scheidsrechters John van Berlo
06-12545922
scheidsrechtersgemert@gmail.com
Kantinezaken Christian Raijmakers
06-10365397
kantinevvg@gmail.com

 

Adres:
Sportpark Molenbroek
Sportlaan 9, Gemert
telefoon: 0492-362056

e-mail algemeen:
info@vvgemert.nl

Correspondentieadres:
Postbus 41
5420 AA Gemert

KNVB regio Zuid II

Rekeningnummer:
NL11 RABO 0116 1196 24
Terug naar boven